Praktyczne, prędkie oraz niezniszczalne wehikuły. Auta niesztampowe, małe, mające wprost opływowy kształt ciała ludzkiego, mające radioodtwarzacze CD. Machiny zwinne, o kolosalnej zalecie prędkiego transportowania się. A wszystko po to, ażeby zwiększyć zadowolenie współczesnego człowieka. Udoskonalanie aut odbywa się od chwili opatentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże udoskonaleń są powstałe już w aktualnych okresach auta elektryczne lub ewentualnie AppRadio. To auta, którym wystarczy jedynie tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Należy podłączyć samochód do kontaktu oraz zostawić do ładowania. Niemniej jednak te pojazdy są w stanie przejechać jedynie 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, iż takie wozy są w stanie zatrzymać się na środku autostrady, czy odwrotnie – pustego gruntu, ponieważ najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowiną w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są też nowe wzmacniacze.

Auta te nie potrzebują człowieka, a więc oraz prawa jazdy. Takie machiny pozostały pozwolone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą też o szybujących autach, w jakich głośniki i subwoofery to fundament. To powszechne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Jedynie czy uda się wynaleźć sposób oraz opatentować takie samochody? To z pewnością byłoby oszałamiające doświadczenie dla koneserów aut oraz szablonowych ludzi, pragnących odmiany. Dobrą odmianą są także akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w czasach antycznych wiedzieli, że przemieszczanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki ekspresowo się męczy oraz nie jest zaprojektowany, by błądzić przez dużo godzin, lub nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla dobrego samopoczucia. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały przeróżne pierwotne auta.

Subwoofery pioneer

Cyfrowy radioodtwarzacz pioneer

dodatki do nawigacji pioneer

głośniki komponentowe